Головна Архів новин Виставки Фото Добірка фотодокументів із фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного до 30-річчя від часу створення Громадської організації «Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса»

Добірка фотодокументів із фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного до 30-річчя від часу створення Громадської організації «Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса»

30 років тому, в березні 1989 р. у Києві було створено Всеукраїнське історико-просвітницьке товариство «Меморіал» як складова частина Всесоюзного товариства «Меморіал», очолюваного дисидентом, академіком А. Сахаровим. 4 березня 1989 р. у «Будинку кіно» відбулась установча конференція, де було прийнято статут та обрано керівні органи Всеукраїнського Товариства «Меморіал», яке з квітня 1991 р. носить ім’я Василя Стуса.

До цієї дати пропонуємо добірку фотодокументів з архівної колекції про створення громадської організації, головною метою якої є збереження історичної правди про минуле України та вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Invalid slider id. Master Slider ID must be a valid number.
Share: