Головна Архів новин Новини Віртуальна екскурсія по архіву для членів МАН

Віртуальна екскурсія по архіву для членів МАН

13 листопада провідний спеціаліст відділу використання інформації документів Ірина Миколаївна Закринична провела віртуальну екскурсію для учнів-членів відділення історії Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Ці зустрічі вже стали традиційними і є результатом довголітньої творчої і наукової співпраці наших установ. Уперше захід відбувався у новому інтерактивному форматі.

У ході екскурсії учні ознайомилися з історією створення архіву та основними напрямами його діяльності, профільними документами, що зберігаються в установі, особливостями комплектування фондів архіву, організації зберігання аудіовізуальних документів та використання документної інформації. Юні дослідники дізналися, чому архів є джерелом знань для всіх:  студентів і аспірантів, маститих учених-істориків, і всіх, хто цікавиться минулим, а також про те, в чому полягає цінність і унікальність інформації з архівних джерел.

Ознайомивши слухачів з теоретичною частиною, Ірина Миколаївна відповіла на запитання школярів. МАНівці також мали можливість переглянути кінодокументи, що вже стали перлинами архівної колекції.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе нашій талановитій молоді у їхньому професійному самовизначенні та дослідженні вітчизняної історико-культурної спадщини.

Щиро дякуємо завідувачці відділення історії Сивенко Софії Максимівні за високу майстерність у налагодженні комунікації між вихованцям МАН та архівістами! Ми раді й надалі бачити гостей в стінах нашого архіву і знайомити їх із нашим професійним життям!

Поділитися: