Головна Архів новин Новини Короленківські читання

Короленківські читання

22 жовтня провідний науковий співробітник сектору публікації документів Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного Л. Г. Касян взяла участь у ХХІІІ науково-практичній конференції «Короленківські читання».

З 1997 року Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка збирає співробітників бібліотек, архівів та музеїв для обговорення актуальних проблем цих закладів, а також шляхів втілення в практику нових ідей та досвіду. З 2006 р. науково-практична конференція стала тематичною, адже проводиться за наслідками всеукраїнських досліджень, що сприяють оптимізації управління бібліотечним процесом у регіоні, а також розробці концепції конференції.

Цьогорічна конференція на тему: «Бібліотеки, архіви, музеї: історичний досвід та актуальні тенденції розвитку» відбувалася в он-лайн режимі на платформі Zoom і була присвячена 190-річчю від часу заснування ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

У межах роботи конференції Людмила Касян виступила з доповіддю (наживо) на тему «Кінодокументи як носії-репрезентанти культурної пам’яті (на прикладі кіноколекції ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного)».

Щиро дякуємо Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка за плідну співпрацю!

Поділитися: