Невмержицька Ніна Петрівна

Заступник директора - головний зберігач фондів
Тел. +38(044) 275-12-00
E-mail: n.nevmerzhytska.tsdkffa@arch.gov.ua

Посадові обов'язки

  • спрямовує, координує та контролює роботу з питань забезпечення збереженості та обліку аудіовізуальних документів.
  • організовує роботу щодо віднесення документів НАФ до унікальних, внесення їх до Державного реєстру національного культурного надбання.
  • координує та контролює роботу з переведення у цифровий формат аудіовізуальних документів НАФ.
  • є членом колегії, членом науково-методичної ради та членом експертно-перевірної комісії архіву.
  • очолює Комісію ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного з контролю за наявністю, станом та розшуком документів НАФ

Біографічна довідка

Невмержицька Ніна Петрівна

Народилась 8 квітня 1958 року на Житомирщині.
1976 р. вступила на історичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчила у 1981 р., здобула кваліфікацію «історик–архівіст, викладач історії та суспільствознавства».
У 1981-1987 рр. працювала в Центральному державному кінофотофоноархіві України імені Г. С. Пшеничного на посадах молодшого наукового співробітника, старшого архівіста.
У 1988 – 2006 рр. працювала вчителем історії у загальноосвітніх навчальних закладах –середній школі №40 м. Ленінграда та середній школі №166 м. Києва.
З 2007 р. працює в Центральному державному кінофотофоноархіві України імені Г. С. Пшеничного. Займала посади завідувача сектору зберігання та обліку фотодокументів, начальника відділу забезпечення збереженості та обліку документів. У квітні 2014 рр. призначена заступником директора – головним зберігачем фондів.
Має нагороди Голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Державної архівної служби України, Київського міського голови, Міністерства освіти та науки України.