TsDKFFA logo

Центральний державний кінофотофоноархів України
імені Г. С. Пшеничного

 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 

14 грудня 2014 року у конференц-залі Київського міського будинку учителя відбувся показ документального фільму «Бонді, або повернення Богдана Весоловського» та концерт за творами композитора.

Українська «Бондіана» – це проект науковця, політика і дипломата Ігоря Осташа про відродження імені українського композитора Богдана Весоловського. У 2013 році видавництво «Дуліби» презентувало книгу «Бонді або повернення Богдана Весоловського», а в цьому році відбулась прем’єра документального фільму.

Режисер Станіслав Литвинов
Автор сценарію Ігор Осташ
Оператор Василь Григоряк
Композитор Богдан Весоловський
Продюсери Ігор Осташ, Станіслав Литвинов
76 хв., 2014, Україна

Автор та ведучий проекту Ігор Осташ проходить шляхом композитора від рідного Стрия до Львова, від Відня до Монреалю. Глядач матиме змогу ознайомитися з місцями, де жив і творив неповторну музику Богдан Весоловський.

Кінофільм нагороджено дипломом ХІІІ Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис-2014», співорганізатором якого є ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного.

Учасникам заходу також було запропоновано поринути в атмосферу українського ретро та почути танцювальні шлягери й ліричні пісні Богдана Весоловського, що збереглися в фондах ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, а також у виконанні сучасних українських співаків.

ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного
контакт. особа – Макарова Тетяна Олександрівна
тел.: 275-11-13
E-mail: mail@tsdkffa.archives.gov.ua
tmakarova@tsdkffa.archives.gov.ua