TsDKFFA logo

Центральний державний кінофотофоноархів України
імені Г. С. Пшеничного

 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 

Архів новин

2010

27 грудня 2010 р.

Відбулося чергове засідання ЕПК

15 грудня 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії архіву
Детальніше

10 грудня 2010 р.

Відбулося чергове засідання науково-методичної ради архіву
Детальніше

7 грудня 2010 р.

Підготовлено добірку світлин та кадрів із кінодокументів до 110-ї річниці від дня народження Катерини Білокур.
Добірка

листопад 2010 р.

Представлено он-лайн добірку світлин та кадрів з кінодокументів до 85-річчя від дня народження українського художника О. І. Заливахи.
Добірка

26 листопада 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії архіву, на якому було розглянуто питання:

 • Про стан формування та організацію роботи з кадровим резервом для державної служби.
 • Про стан охорони праці в архіві.

19 листопада 2010 р.

Відбулася атестація державних службовців архіву.

18 листопада 2010 р.

Відбулася урочиста церемонія передавання на постійне зберігання до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного Державною службою контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України в особі Савчука Юрія Костянтиновича фонозаписів та світлин з особистого архіву відомої правозахисниці, громадської діячки та журналістки Надії Світличної, які подарував архіву її чоловік Павло Стокотельний (США, м. Нью-Йорк).
Фоторепортаж

10 листопада 2010 р.

Відбулася міжвідомча розширена нарада з питань дотримання чинного законодавства щодо поповнення Національного архівного фонду України аудіовізуальними документами та забезпечення їх збереженості за участі Міністра Кабінету Міністрів України А. Толстоухова, відповідальних працівників Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, Міністерства культури і туризму України, Держкомтелерадіо, державних архівних установ України, телерадіокомпаній та друкованих періодичних видань різних форм власності (Синій зал Будинку кіно вул. Саксаганського, 6, м. Київ)
Прес-реліз
Фоторепортаж

23-31 жовтня 2010 р.

Пройшов показ документальних фільмів із фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного у рамках Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість».

26 жовтня 2010 р.

В ЦДАМЛМ України відкрито виставку "Незабутнє. До 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників", на якій відбувся показ фрагментів з документального кінофільму "Перемога на Правобережній Україні" (режисери О. Довженко і Ю. Солнцева).
Фоторепортаж

25 жовтня 2010 р.

Підготовлено он-лайнову виставку до 65-річчя від дня прийняття Статуту ООН та створення Організації Об’єднаних Націй.
Фотовиставка

21 жовтня 2010 р.

Відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії архіву, на якому розглянуто питання:

 • Схвалення експертного висновку на фонодокументи, передані до архіву колекціонером Гусєвим В. Г.
 • Внесення змін до Положення про експертно-перевірну комісію ЦДКФФА України (у частині щодо розгляду документів архіву тільки на засіданні ЕПК).

19 жовтня 2010 р.

Відбулися загальні збори колективу ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного з підведення підсумків виконання Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного на 2008 – 2010 роки.

13 жовтня 2010 р.

Відбулося чергове засідання науково-методичної ради архіву, на якому розглянуто питання:

 • Обговорення проекту Інструкції з організації виставок фотодокументів Національного архівного фонду Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.
 • Обговорення проекту Пам’ятки щодо профілактичного перемотування магнітних фонограм на 35-мм стрічці.
 • Обговорення проекту Пам’ятки з комп’ютерного набору описових статей анотованих каталогів кінодокументів.

12 жовтня 2010 р.

Організовано проведення зйомок в архіві Першим Автомобільним телеканалом для створення циклу документальних фільмів про радянський автопром з використанням кінодокументів з фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.

11 жовтня 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії архіву, на якому було розглянуто питання:

 • Підсумки роботи архіву за ІІІ квартал та 9 місяців 2010 року.
 • Про стан виконавської дисципліни у ІІІ кварталі 2010 року.
 • Про планування роботи державних архівних установ на 2011 р. та звітність за 2010 р.
 • Про розміщення інформації на веб-сайті архіву та його технічну підтримку у ІІІ кварталі 2010 року.

7 жовтня 2010 р.

Відбувся навчальний семінар для голів експертно-перевірних комісій центральних та галузевих державних архівів, Національної академії наук, Державного архіву в Автономній Республіці Крим, державних архівів областей, міст Києва і Севастополя з питань організації роботи з унікальними документами Національного архівного фонду

Програма

27 вересня 2010 р.

Заступник Голови Верховної Ради України Томенко М. В. ознайомився з кінодокументами із фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного та виданими анотованими каталогами кінодокументів.
Фоторепортаж

16 вересня 2010 р.

У парку ім. Т. Шевченка відкрилася фотовиставка "Підготовка України до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу",підготовлена Спілкою фотохудожників України за документами ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.

9 вересня 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії архіву, на якому було розглянуто питання:

 • Про посилення пожежної та охоронної безпеки архіву.
 • Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.
 • Про стан виконання рішень колегії за І півріччя 2010 р.
 • Про розміщення інформації на веб-сайті та його технічної підтримки у ІІ кварталі 2010 р.

20 серпня 2010 р.

У Міжнародному Виставковому Центрі відбулася презентація Анотованого каталогу кінодокументів у рамках участі в VI Київській книжковій міжнародній виставці-ярмарку.

19 серпня 2010 р.

ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного на відкритті виставки до 19-ї річниці Незалежності України, що відбулося у приміщенні ЦДАМЛМ України, презентував тематичний відеоролик, підготовлений за кіновідеодокументами.

8 липня 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії архіву, на якому розглянуто питання:

 • Про підсумки роботи архіву за І півріччя 2010 року.
 • Про стан виконавської дисципліни у ІІ кварталі 2010 року.
 • Про стан організації праці та виконавської дисципліни у секторі зберігання та обліку відеодокументів.

5 липня 2010 р.

У рамках практики в архіві студентів II курсу кафедри нової і новітньої історії Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася екскурсія по архіву та перегляд найдавніших кінодокументів із фондів архіву.

30 червня 2010 р.

Відбулося чергове засідання ЕПК архіву, на якому розглянуто питання:

 • Про розгляд актів про експертизу цінності фотодокументів, що надійшли від Дитячого фонду України, Київської міської організації Українського добровільного історико-просвітницького правозахисного благодійного товариства "Меморіал" імені Василя Стуса та від мистецтвознавця Донцова В. П;
 • Про розгляд актів про експертизу цінності фонодокументів, що надійшли від Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, хормейстера Академічного хору ім. П. Майбороди НРКУ Ткач Ю. С. та приватної особи Луганської К. М;
 • Про стан підготовки магнітних фонозаписів Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського до передавання на постійне зберігання до архіву.

25 червня 2010 р.

Співробітники ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного відвідали церковно-етнографічний комплекс "Українське село" з нагоди відзначення 78-ї річниці від дня заснування архіву.
Фоторепортаж

23-24 червня 2010 р.

Проведено семінар для працівників читальних залів державних архівів (Держкомархів України, вул. Солом'янська, 24, м. Київ).
Програма

23 червня 2010 р.

Відбулося засідання науково-методичної ради архіву, на якому розглянуто проект Методичних рекомендацій "Відбір на постійне зберігання аудіовізуальних документів".

8 червня 2010 р.

У Центральному державному кінофотофоноархіві України імені Г. С. Пшеничного пройшла документальна виставка "Небо на все життя...", присвячена 90-річчю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації І. М. Кожедуба(1920-2010)

3 червня 2010 р.

У кінозалі ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного відбулося урочисте передання почесним членом Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги Ярославою Плав'юк (Канада) на постійне зберігання до архіву грамплатівок із записами творів у виконанні хору "Україна" (Монреаль, 1959 р.) під керуванням українського диригента Н. Городовенка


18 травня 2010 р.

Відбулося чергове засідання колегії Держкомархіву, на якому розглядалися питання:

 • Про організацію роботи з висвітлення діяльності Держкомархіву та державних архівних установ у засобах масової інформації;
 • Про стан усунення порушень, виявлених попередньою перевіркою в ЦДІАК.

6 травня 2010 р.

Відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Перемоги - 9 травня (конференц-зал, III поверх комплексу споруд ЦДА (вул. Солом'янська, 24)

28 квітня 2010 р.

О 12.30 у приміщенні Укрінформу (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ) проведено прес-конференцію Державного комітету архівів України, присвячену ходу підготовки державних архівних установ України до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років

квітень 2010 р.

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 р. №685 "Про День охорони праці", 22-28 квітня 2010 р. оголошено Тижнем охорони праці