gov.ua Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного
 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 

09.06.2021

Урочиста церемонії приймання-передавання документів Українознавчого клубу «Спадщина»

8 червня 2021 року заступник директора ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Ірина Сінченко та головний спеціаліст відділу формування НАФ Олена Косенко взяли участь в урочистій церемонії приймання-передавання документів Українознавчого клубу «Спадщина» на зберігання до Центральний державний архів громадських об'єднань України, що проходила в рамках відзначення Міжнародного дня архівів.

Під час урочистого заходу вперше громадськості були представлені документи про діяльність Українознавчого клубу «Спадщина» із архівних зібрань його фундаторів та членів – Леоніда Добрянського, Миколи Жарких, Луції Забави і Андрія Мороза.

Доповненням урочистої презентації стала демонстрація документального фільму «І було, і буде…», що розповів усім присутнім про етапи формування та діяльності клубу.

До участі у заході було запрошено керівництво Державної архівної служби України, директори та співробітники центральних державних архівів України, громадські діячі, представники наукової спільноти, освітніх установ, культурних закладів та засобів масової інформації.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5