ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України.

Сильні, відважні, мужні захисники тримають на своїх плечах життя кожного українця. Завдяки нашим воїнам ми живемо у вільній, незалежній, прекрасній країні і самостійно обираємо своє майбутнє. Українські військовослужбовці щодня ризикують власним життям для збереження європейських демократичних цінностей.

Цьогоріч це свято є особливим для кожного українця, адже з початку повномасштабного вторгнення всі наші думки, молитви, сподівання – з нашою армією, яка стала символом сміливості, професіоналізму, нескореності й безмежної любові до рідної землі.

Щиро вітаємо військовослужбовців, ветеранів, усіх, хто незламною силою духу й щоденним героїзмом відстоює територіальну цілісність України. Дякуємо за кожен новий день, за гідну відсіч окупанту, звільнення українських територій та відданість своїй справі. Зичимо міцного здоров’я, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії та найшвидшої Перемоги. Повертайтеся живими!

Також ми вшановуємо пам’ять героїв, які віддали життя за нашу країну.

До Дня Збройних Сил України пропонуємо до перегляду відеоролик, створений на основі відеофільму «Тато» (2019, ТОВ «Платформа української документалістики») з нових надходжень до архіву. Стрічка присвячена загиблому у зоні АТО добровольцю батальйону «Донбас» Володимиру Самоленку (позивний «Вован»), який у 2014 році став одним із перших на захист Української держави.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International