ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Саме в цей день у 2014 році в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

На долю України випало немало випробувань, різним поколінням українців доводилось зі зброєю в руках відстоювати свободу та незалежність. Сьогодні наші мужні воїни пліч-о-пліч відстоюють територіальну цілісність Батьківщини та право кожного українця на життя та свободу.

Схиляємося перед мужністю та звитягою наших захисників, які боронили та боронять українську землю. Світла пам’ять кожному, хто віддав своє життя у боротьбі за майбутнє країни.

Пропонуємо до перегляду відеоролик, створений на основі відеофільму «Іловайськ. Лицарі неба» (студія «12-й кадр», 2015).

Висловлюємо щиру вдячність режисерці стрічки Катерині Олегівні Стрельченко за поповнення фондів архіву цінними аудіовізуальними документами.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International