ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З Днем Незалежності, УКРАЇНО!

24 серпня 1991 року Верховною Радою УРСР ухвалено Акт проголошення незалежності України, в результаті чого постала сучасна Українська держава. Незалежність, відновлена понад 30 років тому, стала для українців ще одним міцним приводом для гордості та мотивацією для єдності.

Зараз ми знову вимушені захищати свою незалежність та зі зброєю в руках боротися за існування держави. Сьогодні українські міста і села героїчно протистоять ворогу. Кожен щодня робить усе можливе задля пришвидшення Перемоги. Цей відчайдушний опір повномасштабній агресії став можливий завдяки національній єдності, духовній консолідації та згуртованості всіх українців.

Нехай цей святковий день додає впевненості в майбутньому, нехай ваші серця наповнюються вірою, надією та гордістю за Україну, а у ваших родинах завжди панують мир та злагода. Нехай нас єднає відчуття причетності до творення історії й сьогодення Української держави, почуття відповідальності за її майбутнє!

З нагоди 31-ї річниці Незалежності України пропонуємо вашій увазі відеодобірку «Україна в огні. Нескорені» з відеодокументів виробництва ГО «УКРАЇНЕР», що є унаочненням одвічного прагнення українців жити у вільній соборній державі.

Щиро дякуємо Громадській організації «УКРАЇНЕР» («UKRAЇNER») за поповнення Національного архівного фонду цінними документами про народну боротьбу проти російських окупантів.

Зі щирою молитвою та Україною в серці ми переможемо, адже наша прекрасна та незалежна країна – це земля людей з великими серцями. Ми – українці, ми – вільні, сильні, нескорені та незламні. Зі святом! Слава Україні!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International