НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДО АРХІВУ: СТИСЛИЙ ОГЛЯД ЗА ЛИПЕНЬ 2022

ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного активно продовжує роботу з документування хроніки подій російсько-української війни. Упродовж липня 2022 року на зберігання до архіву прийнято:

  • 472 фотодокументи, передані фотографами В. О. Нєізвєстним та М. А. Тарасенком, фотожурналістом В. М. Кошмалом, жителькою м. Харкова Н. О. Кобзєвою, головою ГО «Добро Лисичанськ» Р. С. Козодоєм. Фотодокументи відображають наслідки збройної агресії росії проти України у містах Харкові, Чернігові, Лисичанську Сєвєродонецького району Луганської області, Бучі, Бородянці Бучанського району та Вишгородському районі Київської області тощо;
  • 71 відеодокумент, що надійшов від ГО «Громадське телебачення», ГО «Хащі», власника YouTube-каналу «Авто Проект» О. В. Метоліді та інших. Серед нових надходжень – відеодокументи, що містять свідчення очевидців та відображають хроніку подій російсько-української війни у Харківській, Київській, Львівській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Донецькій та Луганській областях у березні–червні 2022 року.

Висловлюємо щиру подяку власникам документів за співпрацю з ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного та допомогу у документуванні воєнних подій.    

Віримо в Україну, її народ та нашу Перемогу!

Слава Україні!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International