ЦДКФФА УКРАЇНИ ІМЕНІ Г. С. ПШЕНИЧНОГО – 90 РОКІВ!

20 червня 2022 року Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Г. С. Пшеничного відзначає 90-річчя з дня створення. Наша установа пройшла великий шлях становлення та розвитку. Протягом десятиліть ми зберігаємо безцінну документальну аудіовізуальну спадщину та плекаємо традиції української архівістики. ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного активно інтегрований у сучасний соціокомунікативний і цифровий простір і є потужним інформаційним центром по роботі з аудіовізуальними документами.

Дозвольте привітати вас із цим святом і висловити щиру вдячність усім співробітникам за подвижницьку працю зі збереження нашої історичної пам’яті. Ваша креативність, енергія, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання архіву. Щиро дякую колегам і користувачам, які вивчають архівні документи, роблять їх знаними і доступними світовій спільноті.

Не зважаючи на важкі обставини, ми продовжуємо свою справу, ми єдині у наших намірах і думках, словах і вчинках та робимо все можливе задля спільної Перемоги!

Усіх нас щиро вітаю з 90-річчям рідного архіву, а кожному з вас особисто бажаю міцного здоров’я, мирного неба, родинного щастя, життєвих гараздів, прекрасного професійного майбутнього та здійснення всіх далекосяжних планів і звершень в ім’я України!

Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, будь-яке починання має позитивний результат, кожен день буде наповнений теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою та найтеплішими побажаннями

Директор ЦДКФФА України

ім. Г. С. Пшеничного


Олександр БУХАНЕЦЬ

Ми зберігаємо історію
Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International