КІНОЛЕКТОРІЙ «МОВОЮ КІНО: УКРАЇНА В ВІЙНІ. АУДІОВІЗУАЛЬНІ СВІДЧЕННЯ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ АРХІВІВ

За рішенням Міжнародної ради архівів з 6 по 10 червня 2022 р. проходить четвертий Міжнародний тиждень архівів, що передбачає низку заходів, покликаних акцентувати увагу на важливій ролі архівів та архівістів у сучасному інформаційному суспільстві, досягненнях і проблемах архівної справи.

Українські архівісти зустрічають це свято в умовах збройного протистояння України російській агресії. Сьогодні ми тримаємо свою передову – робимо усе можливе, аби зберегти вітчизняну документальну спадщину, зібрати і передати наступним поколінням свідчення про надзвичайно болючі й трагічні та водночас героїчні події новітньої української історії. Цьогорічне гасло тижня архівів «АрхівЦеТи» є як ніколи актуальним, оскільки саме зараз особливо відчувається підтримка кожного та об’єднання спільною справою.

Сердечно вітаємо архівне співтовариство та усіх причетних до архівної справи з Міжнародним днем архівів і запрошуємо на кінолекторій «Мовою кіно: Україна в війні. Аудіовізуальні свідчення».

Вашій увазі буде представлено нове надходження до зібрання ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного – відеофільм «Маріуполь. Хроніки пекла» («ТТБ СТУДІО», 2022 р.) та відбудеться зустріч із авторкою, режисеркою стрічки Єлизаветою Татаріновою.

Захід проходитиме 8 червня 2022 р. в режимі оn-line на базі платформи  Google Meet.Початок о 15.00.

Приєднуйтеся за посиланням:   https://meet.google.com/bkb-pxby-jjk

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International