НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ У ЦДКФФА УКРАЇНИ ІМ. Г. С. ПШЕНИЧНОГО

Календар відраховує останні дні 2021 року. Незважаючи на пандемію нової коронавірусної інфекції та обмеження, пов’язані з нею, ми всі живемо в очікуванні свята. Гарного настрою додає справжня зимова погода, а також зміна інтер’єру в приміщенні архіву, адже час перед Новим роком – час оновлення.

29 грудня директор архіву Олександр Буханець презентував Голові Державної архівної служби України Анатолію Хромову, першій заступниці Голови Укрдержархіву Тетяні Ємельяновій та начальниці управління роботи з персоналом та організаційного забезпечення Тамарі Полупан перший етап робіт із облаштування приміщення архіву. Стіни міжповерхових сходів відремонтовано та прикрашено презентаційними банерами, що дають можливість ознайомитися з видами аудіовізуальних документів, які зберігає наш архів.

Ну а у холі третього поверху відвідувачів зустрічає головний атрибут кожного новорічного свята – прикрашена ялинка, що створює чудовий  настрій. Одним словом, архівісти з нетерпінням очікують Нового року й вірять, що 2022 буде щасливим і радісним!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International