УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ

24 грудня у кінозалі ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного відбулися урочисті збори, присвячені Дню працівників архівних установ.
З вітальним словом виступив директор ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Олександр Буханець, який привітав архівістів зі святом, подякував співробітникам архіву за вірність обраній професії та зазначив, що саме завдяки їхньому ентузіазму та високому професіоналізму зберігається пам’ять про історичний шлях нашої держави. Колектив архіву з професійним святом також привітали телеграмами та вітальними листівками колеги з інших центральних державних та обласних архівів.
Архівістам, що відзначилися, в урочистій атмосфері були вручені вітальні листи за високі результати в роботі та зразкове виконання ними своїх професійних обов’язків. Добросовісна праця співробітників ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного також була оцінена Почесними грамотами Спілки архівістів України.Приєднуємося до привітань! Бажаємо всім архівним установам України процвітання, а архівістам – міцного здоров’я, успіхів і всього найкращого!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International