Віртуальна екскурсія по архіву для членів МАН

13 листопада провідний спеціаліст відділу використання інформації документів Ірина Миколаївна Закринична провела віртуальну екскурсію для учнів-членів відділення історії Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Ці зустрічі вже стали традиційними і є результатом довголітньої творчої і наукової співпраці наших установ. Уперше захід відбувався у новому інтерактивному форматі.

У ході екскурсії учні ознайомилися з історією створення архіву та основними напрямами його діяльності, профільними документами, що зберігаються в установі, особливостями комплектування фондів архіву, організації зберігання аудіовізуальних документів та використання документної інформації. Юні дослідники дізналися, чому архів є джерелом знань для всіх:  студентів і аспірантів, маститих учених-істориків, і всіх, хто цікавиться минулим, а також про те, в чому полягає цінність і унікальність інформації з архівних джерел.

Ознайомивши слухачів з теоретичною частиною, Ірина Миколаївна відповіла на запитання школярів. МАНівці також мали можливість переглянути кінодокументи, що вже стали перлинами архівної колекції.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе нашій талановитій молоді у їхньому професійному самовизначенні та дослідженні вітчизняної історико-культурної спадщини.

Щиро дякуємо завідувачці відділення історії Сивенко Софії Максимівні за високу майстерність у налагодженні комунікації між вихованцям МАН та архівістами! Ми раді й надалі бачити гостей в стінах нашого архіву і знайомити їх із нашим професійним життям!

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International