90 років ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного

   Шановні колеги, друзі, дослідники!
        20 червня 2022 року Центральному державному кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного виповнюється 90 років. За майже вікову історію наша установа пройшла багатий на події шлях. І весь цей час головним завданням архіву було і залишається зберігання й примноження аудіовізуальних джерел інформації про минуле і сьогодення.
        З приємністю хочемо анонсувати новий онлайновий проєкт «90 років ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного», де будуть представлені основні етапи становлення та діяльності нашої установи.
        Щиро сподіваємося, що анонсований проєкт дозволить не лише розкрити невідомі або маловідомі сторінки життя архіву, але й відобразити історію вітчизняної архівної справи.
        Слідкуйте за оновленням рубрики на нашому вебсайті!

Ємельянова Т. О. Віхи історії Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного

Ємельянова Т. О. Віхи історії Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного

У рамках архівного онлайн-проєкту «90 років ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного» представляємо вашій увазі дослідження знаної фахівчині  з аудіовізуальної архівістики, Першої заступниці Голови Державної архівної служби України Тетяни Ємельянової, присвячене історії ЦДКФФА України ім.  Г. С. Пшеничного.  Тетяна...

Витяг із  постанови ВУЦВК та РНК УСРР № 122  “Про Центральну архівну управу УСРР, її місцеві органи та установи, що є при ній та при її місцевих органах”

Витяг із постанови ВУЦВК та РНК УСРР № 122 “Про Центральну архівну управу УСРР, її місцеві органи та установи, що є при ній та при її місцевих органах”

Збірник законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України, Харків, 1932, № 17-18 (14 липня 1932 р.), с.208, 212-214. Текст документа у перекладі українською мовою.

Copyright © 2021 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International